BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji w kraju oraz na rynkach: niemieckim, holenderskim, słowackim i czeskim. To Spółka zatrudniająca ponad 500 pracowników na terenie kraju oraz poza jego granicami. Dołączając do nas będziesz miał/a okazję pracować przy ciekawych projektach.

BESTA jest doskonałym miejscem do realizacji planów i ambicji zawodowych, zapewniając jednocześnie odpowiednie warunki finansowe i socjalne, dające poczucie stabilizacji.

Aktualne oferty pracy

  • Kierownik Budowy

    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    5 godz.
    Twój zakres obowiązków: Zarządzanie i monitorowanie procesu budowy; Organizacja i kontrola wykonywania prac zgodnie z projektem; Nadzór pracowników, jakości i terminowości prac budowlanych; Analiza projektu pod względem optymalizacji kosztów; Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP;...
  • Pracownik ogólnobudowlany

    BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.   Holandia, Amsterdam, Rotterdam
    pracownik fizyczny  umowa o pracę
    7 godz.
    Twoje zadania Prace ogólnobudowlane; Mile widziane doświadczenie w montażu systemów szalunkowych DOKA, PERI; Nie musisz znać języka - Praca w polskiej ekipie !
  • Operator Żurawia wieżowego

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Nasze wymagania: jeśli masz aktualne uprawnienia IŻ; posiadasz doświadczenie w pracy na żurawiach wieżowych, górnoobrotowych; rozumiesz podstawowe komendy w języku niemieckim; jesteś odpowiedzialny za siebie i za innych; ZADZWOŃ NIE CZEKAJ !!!
Zobacz archiwalne oferty pracy

3

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Przemysłowa 23

35-105 Rzeszów