Aktualne oferty pracy

Firma PHU Marek Rembowicz nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

    Auto Fus Group sp. z o.o.   Choroszcz, Porosły Kolonia 1 K    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    23 godz.
    Opis stanowiska aktywna sprzedaż samochodów używanych, samodzielne prowadzenie procesu sprzedaży (analiza potrzeb, prezentacje handlowe, ofertowanie), zarządzanie bazą klientów oraz realizacja standardów sprzedaży, budowanie długofalowych relacji z klientami, przygotowywanie ofert...
  • Asystent / Asystentka Działu Sprzedaży Samochodów Używanych

    asystent  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    23 godz.
    Opis stanowiska aktywne wsparcie działu w procesie sprzedaży samochodów używanych, współudział w procesie organizacja kwestii formalnych związanych z zakupem, przygotowywanie ofert handlowych, dbanie o ekspozycję samochodów, wprowadzanie ogłoszeń do systemu, budowanie długofalowych...
  • Mechanik mobilny wózków widłowych

    TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.   Białystok    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    5 dni
    Zadania: Praca mobilna; Wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych; Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych; Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności; Oczekiwania: Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne; Podstawowa wiedza i...
Zobacz archiwalne oferty pracy

PHU Marek Rembowicz

Wierzbowa 10

19-200 Grajewo