Najnowsze oferty pracy

  • Client Relations Manager

    MB DVIKALBIAI VAIKAI   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Litwa
    menedżer  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Join Our Team at Pasaka: Client Relations Manager - Polish Language Responsibilities: Consult clients via e-mails and zoom calls; Implement communication strategies (social media, website, newsletters) Analyse and coordinate CRM software; Monitor sales; Manage school databases (website database,...
Zobacz więcej ofert pracy

Account Executive

Public Dialog Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2545 dni temu

Ogłoszenie numer: 1620991, z dnia 2017-05-05

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • współtworzenie strategii komunikacyjnych dla klientów agencji
  • prowadzenie działań dla klientów z zakresu PR-u produktowego i korporacyjnego
  • raportowanie do klientów

Wymagania

  • ukończone studia wyższe (dodatkowy atut PR, marketing, zarządzanie, psychologia, dziennikarstwo)
  • doświadczenie zawodowe w zakresie komunikacji (marketingu, PR)
  • 2-3 lata pracy w agencji PR
  • lekkie pióro
  • dodatkowy atut praca w redakcjach, mediach
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • biegły poziom posługiwania się komputerem w środowisku Windows (Word, Excel, Power Point)
  • umiejętność planowania i zarządzania czasem

Oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • pracę przy ciekawych projektach
  • możliwość ciągłego rozwoju
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia