Zobacz więcej ofert pracy

Account Specialist

BPO POLAND Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3142 dni temu

BPO Poland jest firmą świadczącą kompleksowe usługi dla Klientów na całym świecie.Obszar naszych działań obejmuję usługi w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT,analiz biznesowych, logistyki, obsługi klientów, e-commerce, marketingu i reklamy.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy prowadzimy poszukiwania osób do nowego działu obsługi klienta, poszukujemy energicznych i zmotywowanych, nastawionych na rozwój i realizację własnych celów osób lubiących pracę z ludźmi.

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami
  • Promowanie produktów inwestycyjnych oraz dostosowywanie ich do potrzeb klientów
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i relacje z klientami; udzielanie informacji na temat dokonywanych zamówień, rozwiązywanie problemów, budowanie świadomości marki
  • Administrowanie systemem zamówień
  • Bieżące monitorowanie rynków finansowych i czynników na nie wpływających
Wymagania:
  • Wiedza na temat rynków finansowych, kapitałowych/walutowych
  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Doświadczenie sprzedażowe w branży finansowej/bankowości/FX będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Entuzjazm i zaangażowanie
  • Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Wysoka kultura osobista i motywacja do działania.
Oferujemy:
  • Stabilne oraz atrakcyjne warunki współpracy – wynagrodzenie podstawowe plus prowizyjne
  • Bardzo atrakcyjny system prowizyjny
  • System szkoleń
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy
  • Pracę w polskiej firmie, która daje możliwość rozwoju na rynkach międzynarodowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość awansu
Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.