Zobacz więcej ofert pracy

Administrator serwerów i aplikacji

InterKadra Sp. z o.o.
dolnośląskie, Oława, Strzelin, Brzeg, Jelcz-Laskowice
praca stacjonarna
3259 dni temu

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Oława, Strzelin, Brzeg, Jelcz-Laskowice
Nr Ref.: IT/JL/05

Obowiązki:
  • utrzymanie, rozwój i monitorowanie usług dostarczanych przez serwery i aplikacje wykorzystywane u Klienta,
  • zapewnienie ciągłości działania systemom wspierającym działanie procesu produkcji,
  • administracja serwerami: OS Windows Server, utrzymywanie działania fizycznego sprzętu serwerowego - serwerów, macierzy, bibliotek,
  • realizowanie zadań drugiej linii wsparcia dla HelpDesk realizowanego przez firmę zewnętrzną,
  • administracja siecią komputerową: diagnozowanie problemów na styku sieci komputerowej i systemów serwerowych, nadzór realizacji zagadnień sieciowych,
  • koordynowanie pracy firm zewnętrznych podczas realizacji projektów informatycznych, samodzielna realizacja uzgodnionych z przełożonym zadań projektowych oraz raportowanie stopnia ich realizacji,
  • instalowanie sprzętu i oprogramowania, ewidencjonowanie sprzętu IT i oprogramowania użytkowanego w firmie,
  • zakładanie i konfigurowanie zabezpieczeń serwerów, baz danych oraz aplikacji wykorzystywanych w firmie.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze IT Administracja Serwerami, w tym 2 lata na podobnym stanowisku,
  • znajomość języków: angielskiego w na poziomie umożliwiającym komunikację podczas pracy w międzynarodowej firmie, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • wiedza z zakresu: Windows Serwer, Windows 7, VMware,
  • wiedza z zakresu: OS Linux oraz podstaw bezpieczeństwa sieci i ITIL (będzie dodatkowym atutem).
  • umiejętność samodzielnej administracji: serwerami Windows, aplikacjami w modelu klient serwer,
  • sprawna diagnostyka: problemów sieciowo – serwerowych, problemów na stacjach użytkowników,
  • doświadczenie w realizacji małych i średnich projektów IT,
  • zaangażowanie i przejmowanie odpowiedzialności za realizowane zadania, chęć do pracy zespołowej, komunikatywność i otwartość, dobra organizacja pracy własnej, dokładność, systematyczność.

Oferujemy:
  • zatrudnienie przez InterKadra Sp. z o. o. w ramach umowy o pracę tymczasową u naszego Klienta będącego w prestiżowym gronie 20 najlepszych pracodawców w Polsce (certyfikat Top Employers Polska 2011 przyznany przez Instytut CRF),
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
  • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + premia).

Kontakt:

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane". Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego

ul. Wielicka 50
30-552 Kraków

Centrum Rekrutacyjne
ul. Wodna 2b
30-556 Kraków
tel. 12 290 44 55