Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista w Centrum Obsługi Klienta

    IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa zlecenie
    9 dni
    Twój zakres obowiązków Posprzedażowa obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, Obsługa zgłoszeń mailowych oraz telefonicznych od klientów, Przygotowanie, kompletowanie i dbałość o jakość dokumentacji leasingowej, Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ informacji...
Zobacz więcej ofert pracy

Agent wynajmu samochodów

JOKA KAMIŃSKI sp. j.
Gdańsk
praca stacjonarna
3123 dni temu

Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem samochodów osobowych.

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: Gdańsk

Zadania:
  • podstawianie/odbiór samochodów,
  • wypełnianie dokumentacji związanej z przekazaniem pojazdów,
  • dbanie o czystość i stan techniczny pojazdów.
Wymagania:
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość podstaw języka angielskiego,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane doświadczenie w branży samochodowej,
  • mile widziani studenci.
Oferujemy:
  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • możliwość elastycznego kształtowania czasu pracy.