Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
  • Reverse Engineer

    COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O   Portugalia, Portugalia, Lisbona    praca hybrydowa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    What makes Cognizant a unique place to work? The combination of rapid growth and an international and innovative environment! This is creating a lot of opportunities for people like YOU - people with an entrepreneurial spirit who want to make a difference in this world. At Cognizant, together with...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista Android Warszawa
Analityk ds. Wydajności w Dziale R&D z jęz. Rosyjskim

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3629 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 2-10-25904/PC

Opis stanowiska:
Jeśli pasjonują Cię technologie i rozwiązania mobilne i chciałbyś zdobywać doświadczenie komercyjne w tym obszarze, twoja pasja przełożyła się na znajomość Android Development Tools, a to co lubisz to rozwiązywanie trudnych problemów programistycznych - jesteś osobą której szukamy!! Jeśli dodatkowo posługujesz się językiem rosyjskim - jesteś naszą gwiazdą!!
Dołącz do dynamicznego, międzynarodowego zespołu pracującego nad wydajnością najnowszych rozwiązań i urządzeń mobilnych opartych o system Android, zarówno w laboratoriach Polsce, jak i w placówkach badawczych na rynkach zagranicznych.

Zakres obowiązków:

- tworzenie, planowanie, implementacja oraz analiza wyników testów wydajnościowych;
- opracowywanie nowych metod profilowania oraz tworzenie środowiska testowego;
- analiza aspektów dotyczących wydajności oprogramowania w ramach wsparcia zespołów deweloperskich;
- poszukiwanie obszarów wpływających na różnice w wydajności urządzeń oraz identyfikacja rozwiązań prowadzących do jej podniesienia;
- tworzenie dokumentacji technicznej.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
- praktyczna znajomość Android Development Tools (doświadczenie w programowaniu na platformie Android będzie atutem);
- biegła znajomość języka rosyjskiego;
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
- gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych;
- wysokie zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów;
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
- doświadczenie z zakresu manualnych i automatycznych technik testowania, w tym testowania urządzeń mobilnych, będzie dużym atutem.
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
-Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Jasna ścieżkę kariery
-Praca w ciekawym i zgranym zespole
-Bogaty pakiet socjalny

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)