Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Android Developer

NBC Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2484 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta we Wrocławiu poszukujemy Specjalistów  na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: AD/WRO/0617/OK
Opis stanowiska:
  • Praca przy kluczowym projekcie realizowanym dla jednej z największych globalnych przeglądarek

  • Tworzenie mobilnej wersji aplikacji

Wymagania:
  • 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych na Androida

  • Bardzo dobra znajomość C++

  • Dobra znajomość Java

  • Doświadczenie w tworzeniu skalowalnych aplikacji

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2+)

Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pracę w zespole utalentowanych inżynierów w globalnym środowisku

  • Przyjazne warunki pracy: piłkarzyki, Xbox, kanapki, masaże

  • Kartę MultiSport

  • Medicover

  • Opiekę Menadżera Kariery

  • Elastyczne formy zatrudnienia

  • Różnorodne projekty

  • Inne… (zapytaj nas)