Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    22 godz.
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
  • Reverse Engineer

    COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O   Portugalia, Portugalia, Lisbona    praca hybrydowa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    What makes Cognizant a unique place to work? The combination of rapid growth and an international and innovative environment! This is creating a lot of opportunities for people like YOU - people with an entrepreneurial spirit who want to make a difference in this world. At Cognizant, together with...
Zobacz więcej ofert pracy

Android Developer

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
pomorskie, relokacja do Łodzi
praca stacjonarna
3429 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: relokacja do Łodzi

Nr Ref.: 9-10-27456/PC

Opis stanowiska:
Jesteś zainteresowany pracą w jednej z najbardziej uznanych firm branży elektronicznej na świecie? Interesuje Cię wprowadzanie na rynek innowacyjnych rozwiązań technologicznych? Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie!Oferujemy współpracę z firmą, która w 2011 roku zdobyła Certyfikat "Top Employer Poland". Dla naszego Klienta poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko Android Developera.

Miejsce pracy: Warszawa, Łódź.

Osoba pełniąca tę rolę będzie odpowiedzialna za rozwój i customizację produktów opartych na platformie Android w ramach zespołu rozwiązań biznesowych.

- Udział w procesie wytwarzania oprogramowania na każdym z etapów życia produktu.
- Praca nad innowacyjnymi rozwiązaniami stosowanymi w modelach najnowszych urządzeń mobilnych.
- Tworzenie, projektowanie oraz implementacja nowych rozwiązań biznesowych na platformie Android, również wynikających z indywidualnej inicjatywy.
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe zdobyte na kierunku IT, Elektronika, Telekomunikacja.
- Minimum 2-letnie, komercyjne doświadczenie w programowaniu w języku Java.
- Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu na Androida, znajomość Android Framework.
- Bardzo dobra znajomość środowiska Linux.
- Umiejętność programowania po stronie serwera poparta komercyjnym doświadczeniem.
- Biegła znajomość języka angielskiego.
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
- Udział w projektach dotyczących najnowocześniejszych technologii, wyznaczających trendy globalnego rozwoju technologicznego.
- Jasna ścieżka kariery.
- Praca w ciekawym zespole.
- Prywatna opieka medyczna (w tym stomatologiczna).
- Karta Multisport&Benefit.
- Szkolenia i Kursy językowe.
Pakiet relokacyjny.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/