Najnowsze oferty pracy

  • Asystent / Asystentka działu zakupów

    Rehasport Clinic   Poznań, ul. Jasielska 14    praca stacjonarna
    asystent  umowa na zastępstwo  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Do głównych zadań należeć będą: Prowadzenie gospodarki materiałowej : przygotowanie zamówień, nadzór nad ich terminową i jakościową realizacją, przyjmowanie materiałów na stan magazynowy; Utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami; Współpraca z zespołem medycznym szpitala;
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Asystent ds. Zakupów Poznań
Asystent / Asystentka ds. Zaopatrzenia z językiem chińskim

Klient portalu Praca.pl
Poznań
praca stacjonarna
2208 dni temu

Ogłoszenie numer: 1921721, z dnia 2018-03-12

Firma handlowo – produkcyjna, w związku z intensywnym rozwojem

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • kontakt z dostawcami
  • realizacja zamówień oraz dostaw
  • organizacja transportu międzynarodowego
  • kontrola dostaw i dostawców
  • organizacja procesów reklamacyjnych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka chińskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Office
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • dobra organizacja pracy
  • zdolności analityczne

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • umowę o pracę
  • dodatkowe benefity pozapłacowe (karta Multisport)
  • ubezpieczenie grupowe