Zobacz więcej ofert pracy

AUTOMATYK

InterKadra Sp. z o.o.
Opole
praca stacjonarna
2860 dni temu

InterKadra jest jedną z największychpolskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm.Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz PośrednictwaPracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. PosiadaCertyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazłopracę w kraju i za granicą.

AUTOMATYK
Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: A/OP/NU
Wymagania:

Obowiązki:

  • usuwanieawarii maszyn i urządzeń
  • wykonywanieprzeglądów prewencyjnych
  • modyfikacjamaszyn, oprogramowania oraz aktualizacja dokumentacji technicznej
  • współpracaw zakresie projektów (TPM i innych)
  • współpracaz innymi działami

Wymagania:

  • wykształcenieśrednie techniczne lub wyższe inżynierskie – preferowane kierunki: automatyka,elektryka, mechanika lub pokrewne
  • min.roczne doświadczenie w utrzymaniu ruchu
  • uprawnieniaSEP G1 (warunek konieczny)
  • uprawnieniado obsługi wózków widłowych oraz suwnic (mile widziane)
  • dobraznajomość sterowników Simens
  • praktycznawiedza z zakresu automatyki
  • umiejętnośćszybkiego uczenie się

Oferujemy:

  • pracastała u naszego Klienta – Nutricia Zakłady Produkcyjne w Opolu
  • podczas okresupróbnego (3 m-c) zatrudnienie przez InterKadra Sp. z o.o. w ramach umowy opracę           możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatkowe premie)
  • dofinansowanie do dojazdów / do paliwa dla osób mieszkających w Opolu oraz spoza Opola
  • bezpłatne gorące napoje