Zobacz więcej ofert pracy

Back End Developer

Infinite Dreams sp. z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
3206 dni temu

Ogłoszenie numer: 741607, z dnia 2015-07-15

Infinite Dreams specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie gier na platformy mobilne. Nasze produkty trafiły już do ponad 80 milionów graczy.

Wśród wielokrotnie nagradzanych tytułów znajdują się takie marki jak: Sky Force, Can Knockdown, Jelly Defense, Let's Create! Pottery.

www.idreams.pl

Zatrudniamy najbardziej utalentowanych specjalistów z pasją do tworzenia najwyższej jakości produktów.

Jesteś jednym z nich?

Zapraszamy do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonej i silnie zmotywowanej osoby na stanowisko programisty back endu do naszych nowych gier.

Wymagania

  • znajomość Amazon Web Services lub Google Cloud Platform,
  • tworzenie i uruchamianie aplikacji w środowisku node.js,
  • doświadczenie w pracy z bazami NoSQL (idealnie MongoDB/Redis),
  • umiejętność tworzenia prostych aplikacji webowych (html5/jade/bootstrap),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu koniecznym do czytania i rozumienia dokumentacji technicznej,
  • pasja do tworzenia produktów najwyższej jakości,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat we własnym, komfortowym biurowcu na terenie Nowych Gliwic - łatwy dojazd z terenu Górnego Śląska,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię adekwatną do umiejętności i zaangażowania,
  • pracę w utalentowanym zespole ludzi, pełnych energii i pasji, którzy kochają to co robią,
  • śniadania, lunch, świeże owoce i napoje.