Zobacz więcej ofert pracy

Członek Zarządu/Plant Manager

Advisory Group TEST Human Resources
mazowieckie
praca stacjonarna
3052 dni temu

W związku z rozwojem, dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, poszukujemy w tym momencie osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Nr ref.: 5239

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowiskach dyrektorskich w dużych firmach produkcyjnych (preferowane procesy obróbki metali) •
  • Doskonała znajomość organizacji i optymalizacji procesów produkcyjnych, planowania pracy dużych zespołów produkcyjnych •
  • Umiejętność analitycznego myślenia, zarządzania personelem
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego •
  • Prawo jazdy kat. B •
  • Gotowość do częstych podróży służbowych

Obowiązki:

  • •Nadzór i koordynacja pracy podległych jednostek produkcyjnych
  • Opracowywanie planów rozwoju potencjału produkcyjnego i technicznego
  • Nadzór nad optymalizacją i utrzymaniem procesów w obszarze organizacji produkcji •
  • Współudział w tworzeniu polityki w zakresie rozwoju zasobów ludzkich