Zobacz więcej ofert pracy

Detektyw

KANCELARIA PRAWNA LEGATIS
pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot, , Wejherowo, Puck, Malbork, Słupsk, Miastko, Bytów, Chojnice, Człuchów, Tczew, Kwidzyń, Starogard Gdański, Kościerzyna, Lębork, Kartuzy, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański
praca stacjonarna
3175 dni temu

Ogłoszenie numer: 764341, z dnia 2015-08-06

Zapewniamy profesjonalną opiekę prawną świadczoną przez doświadczony zespół Radców Prawnych i Adwokatów. Specjalizujemy się w dochodzeniu praw i roszczeń w imieniu osób poszkodowanych w różnego rodzaju wypadkach losowych.

Detektyw

Miejsce pracy: pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot, , Wejherowo, Puck, Malbork, Słupsk, Miastko, Bytów, Chojnice, Człuchów, Tczew, Kwidzyń, Starogard Gdański, Kościerzyna, Lębork, Kartuzy, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański

Nr Ref.: D/D/P/07/15

Opis stanowiska

  • prawidłowe i rzetelne przeprowadzanie czynności detektywistycznych w terenie,
  • pozyskiwanie informacji o osobach, podmiotach,
  • kompletowanie / pozyskiwanie dokumentacji,
  • inne zadania zlecone przez kancelarię.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • samodzielność, umiejętność organizacji w terenie,
  • umiejętność dochowania pełnej dyskrecji prowadzonych działań,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • komunikatywność,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodyscyplina,
  • motywacja i zaangażowanie w pracy.

Mile widziane:

  • emeryci służb mundurowych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej Kancelarii,
  • profesjonalne szkolenia wdrażające do wykonywania zawodu.

Wynagrodzenie

Od 2500 do 6000 PLN