Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Edukacyjny

Centrum Edukacyjne ACTIVE SCHOOL
śląskie, Racibórz, Lubliniec, Zawiercie, Siewierz, Łazy, Częstochowa, Bielsko-Biała
praca stacjonarna
3636 dni temu

Jesteśmy instytucją edukacyjną specjalizującą się w organizowaniu zajęć językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy również szkolenia dla nauczycieli oraz dla pracowników przedsiębiorstw.  Działamy na terenie południowej Polski od 1999 roku, w ponad 200 lokalizacjach. Przez ten czas z naszych usług skorzystało kilkanaście tysięcy osób. W 2010 roku rozpoczęliśmy działalność na terenie Republiki Czeskiej.  Pracuje dla nas ponad 180 osób. Aktualnie szukamy kandydatów do pracy w charakterze:

Miejsce pracy: Racibórz, Lubliniec, Zawiercie, Siewierz, Łazy, Częstochowa, Bielsko-Biała

Zadania:
  • kontakt z potencjalnymi uczestnikami szkoleń
  • prezentowanie naszej oferty szkoleniowej
  • organizowanie naborów i zawieranie umów o świadczenie usług
  • realizacja planu sprzedaży
  • raportowanie
Wymagania:
  • dyspozycyjność i mobilność
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność i zdolności negocjacyjne
  • umiejętność reagowania na potrzeby klienta
  • wysoka kultura osobista i etyka zawodowa
  • mile widziane osoby z przygotowaniem pedagogicznym
  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
  • znajomość języków obcych nie jest wymagana
Oferujemy:
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • profesjonalny cykl bezpłatnych szkoleń wdrożeniowych i podnoszących kwalifikacje
  • wynagrodzenie powyżej średniej krajowej
  • po okresie próbnym umowa o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • wsparcie i stałą opiekę merytoryczną
  • pracę w rejonie miejsca zamieszkania
  • pracę można traktować jako główne źródło utrzymania lub jako dodatkowe

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)