Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Branży Inspekcyjnej

J.S. Hamilton Poland S.A.
świętokrzyskie
praca stacjonarna
2585 dni temu

J.S. HAMILTON POLAND S.A. (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie inspekcji towarów oraz badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Możliwość pracy z miejsca zamieszkania

Twoje zadania:
  • zarządzanie i organizacja branży inspekcyjnej, rozproszonej w kilku lokalizacjach
  • analiza istniejących procesów operacyjnych pod kątem ich efektywności
  • kompleksowe zarządzanie ok. 70 osobowym zespołem pracowników
  • utrzymywanie bieżącej współpracy z kontrahentami poprzez zapewnienie właściwej obsługi klientów
  • współpraca z działem obsługi klienta, kierownikiem laboratorium oraz działem zapewnienia jakości
Oczekujemy od Ciebie:
  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w zarządzaniu dużym zespołem w rozproszonych lokalizacjach
  • dobrej organizacji pracy, dążenia do osiągania zaplanowanych celów
  • dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • inicjatywy, wytrwałości i kreatywności w znajdowaniu optymalnych rozwiązań
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziana jest znajomość branży inspekcyjnej (rynek paliw płynnych i stałych)

Oferujemy:
  • interesującą pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • rozwój poprzez różnorodność zadań
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)
  • benefity (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.