Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Centrum Handlowego

TARGET Executive Search Poland Sp. z o.o.
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
3250 dni temu

Target Executive Search Poland jest częścią Grupy Target obecnej w 6 krajach Europy Centralnej i Wschodniej oraz specjalizującej się w poszukiwaniach bezpośrednich odpowiednich osób na stanowiska średniej i wyższej kadry zarządzającej w różnych branżach i sektorach gospodarki. Grupa Target jest członkiem INAC Global Executive Search – międzynarodowej sieci niezależnych firm typu Executive Search obecnej w 45 krajach.

Obecnie dla naszego Klienta - międzynarodowego developera nieruchomości komercyjnych - w związku z rozwojem sieci centrów handlowych na terenie Polski, poszukujemy doświadczonej i zaangażowanej osoby na stanowisko Dyrektora Centrum Handlowego zlokalizowanego w Pile (kujawsko-pomorskie).

Miejsce pracy: Piła

Nr Ref.: AZ/04/2015/DCH

Opis stanowiska

  • Kompleksowe zarządzanie Centrum Handlowym,
  • Przygotowanie i realizacja założeń budżetu Centrum Handlowego,

  • Współpraca z działem leasingu w celu zapewnienia pożądanego poziomu komercjalizacji powierzchni obiektu,

  • Współpraca z działem facility management w celu zapewnienia czystości, ochrony oraz utrzymania technicznego obiektu,

  • Utrzymywanie relacji z najemcami w celu zapewnienia realizacji umów najmu przez cały okres trwania kontraktów,

  • Nadzór nad polityką marketingową i wizerunkową przy współpracy z działem marketingu.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie (mile widziane ekonomiczne lub techniczne),
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi (preferowane centra handlowe),
  • Znajomość zagadnień facility management,
  • Znajomość zagadnień komercjalizacji powierzchni handlowej będzie atutem,
  • Praktyczna znajomość jęz. angielskiego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność, decyzyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Mobilność i otwartość na relokację.

Oferujemy

  • Pakiet relokacyjny,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i osiąganych wyników + Stosowne narzędzia pracy,
  • Stabilna i elastyczna forma zatrudnienia oraz zadaniowy czas pracy,
  • Duża indywidualność w działaniu, możliwość rozwoju zawodowego i w strukturach Firmy będącej jednym z liderów na rynku.