Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor eksportu

    Praca.pl Sp. z o.o.   Opacz-Kolonia    praca stacjonarna
    dyrektor  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    10 dni
    Zakres obowiązków: Budowanie i rozwijanie kompetencji nowego zespołu eksportowego. Opracowanie i wdrożenie planów ekspansji na rynki międzynarodowe. Utrzymywanie kontaktów z kluczowymi partnerami. Negocjacje ważnych umów handlowych. Zarządzanie budżetem i kontrola kosztów sprzedaży....
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. eksportu

Klient portalu Praca.pl
pomorskie, Gdańsk Oliwa
praca stacjonarna
2216 dni temu

Ogłoszenie numer: 1942845, z dnia 2018-03-29

zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie, Gdańsk Oliwa

Opis stanowiska

  • tworzenie planów eksportowych oraz odpowiedzialność za ich skuteczną realizację
  • utrzymywanie i budowanie relacji na rynkach lokalnych i eksportowych w branży HVAC
  • negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych w kraju i za granicą
  • nadzór nad pracownikami zagranicznymi
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych w branży HVAC
  • przygotowywanie raportów, sprawozdań

Wymagania

  • min. 5  lat doświadczenia zawodowego na pokrewnym stanowisku
  • doświadczenie w firmie o działaniu międzynarodowym
  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego
  • dobra znajomość aspektów prawnych związanych z eksportem i sprzedażą
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne oraz zarządzania zespołem
  • umiejętność  analizowania danych finansowych, kalkulowania korzyści i strat, szacowania ryzyka i opłacalności
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • Prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do kart "Multisport"
  • niezbędne narzędzia pracy