Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. marketingu i sprzedaży

MGsolutions Sp. z o.o.
Oświęcim
praca stacjonarna
3142 dni temu

MGcentral dla MGsolutions Sp. z o.o. - Agencji Pracy Tymczasowej z siedzibą w Krakowie przy ul.Skawińskiej 13/5, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 9466, specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje dla swojego Klienta właściciela jednego z największych parków rozrywki w Polsce osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Oświęcim
Nr ref.: DMiS/2015
Opis stanowiska:
  • Budowanie strategii marketingowej oraz sprzedażowej firmy i czynny udział w jej wdrożeniu
  • Kontrola realizacji wdrożonej strategii oraz ocena efektywności w odniesieniu do wyników sprzedaży
  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż,marketing oraz współpraca z zewnętrznymi firmami wspierającymi
  • Odpowiedzialność za organizację eventów oraz działań mających na celu komunikację z otoczeniem w celu odpowiedniej promocji wydarzeń
  • Koordynacja prac związanych z identyfikowaniem i wskazywaniu korzystnych kanałów sprzedaży
  • Kierowanie i nadzór nad dystrybucją materiałów reklamowych i promocyjnych
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie sprzedaży biletów na wydarzenia/ eventy
  • Koordynacja i zapewnienie wykorzystania alternatywnych kanałów promocji i sprzedaży z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Odpowiedzialność za całokształt działań związanych z kreowaniem wizerunku marki
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w zakresie marketingu i zarządzania, sprzedaży lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  •   Udokumentowane doświadczenia w sprzedaży i marketingu w branż rozrywkowej, hotelarskiej, parkach rozrywki lub turystyce- warunek konieczny
  • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii oraz planów marketingowych i sprzedażowych
  • Doświadczenie w wykorzystaniu nowoczesnych kanałów komunikacji z potencjalnymi Klientami
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz w zarządzeniu projektami
  • Silne nastawianie na realizację celów oraz wytrwałość i konsekwencja
  • Asertywność,zdyscyplinowanie i umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
Wybranemu kandydatowi oferujemy:
  • Możliwość realnego wpływu na kształtowanie  polityki marketingowej oraz sprzedażowej firmy
  • Możliwość współpracy przy wdrożeniach nowatorskich projektów
  • Ciekawą pracę w firmie z rozpoznawalną i uznaną marką w jednym z największych parków rozrywki w Polsce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy
Bądź na bieżąco! Śledź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/MGsolutionsapt/
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MGcentral Justyna Gąsiorowska dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów MGcentral Justyna Gąsiorowska w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Poznaj

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Wszystkim osobom poszukującym pracy stałej i tymczasowej, zarówno w Polsce jak i w innych krajach na terenie Unii Europejskiej, rekomendujemy oferty pracy, każdorazowo dopasowane do konkretnych wymagań i oczekiwań. Chcemy, aby osoby z nami współpracujące były świadome możliwości jakie otwiera przed nimi zatrudnienie w naszej Agencji oraz miały realny wpływ na kształtowanie swojej przyszłej kariery zawodowej. Rynek pracy, szczególnie trudny w dobie kryzysu, ciągle ma jeszcze wiele do zaoferowania i niesie ze sobą całe spektrum możliwości.

Proces rekrutacji

Krok ikona zbieranie aplikacji Aplikacja
Krok ikona rozmowa telefoniczna Rozmowa telefoniczna/E-mail
Krok ikona spotkanie Spotkanie
Krok ikona propozycja współpracy Propozycja