Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

    NES Global Talent   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zadania: Analiza rynku: Śledzenie trendów w branży budowlanej, analiza konkurencji, identyfikacja nowych możliwości rynkowych. Planowanie strategii biznesowej: Współtworzenie strategii rozwoju firmy, opracowywanie planów działań mających na celu osiągnięcie celów biznesowych....
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Działu Rozwoju

Mikrotech S.A. - Fabor
Krosno
praca stacjonarna
2437 dni temu

Firma Mikrotech S.A. z Krosna poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Krosno
Nr ref.: Zgłoszenie – Dyrektor Działu Rozwoju

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • rozwój i zarządzanie portfelem produktowym, uczestnictwo w opracowywaniu koncepcji nowych produktów,
  • zarządzanie zespołem projektantów oraz grafików,
  • przygotowywanie analiz rynku,
  • koordynacja pracy pomiędzy jednostkami organizacyjnymi,
  • współpraca z Działem Sprzedaży, Działem Zakupów oraz Produkcją,
  • nadzór nad tworzeniem i aktualizacją dokumentacji produktowej.
WYMAGANIA – WARUNKI KONIECZNE:
  • potwierdzone sukcesami doświadczenie w zarządzaniu produktem,
  • umiejętność rozpoznawania i interpretowania trendów rynkowych, dobór portfolio produktów, rekomendowanie cen sprzedaży,
  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: Projektowanie Ubioru, Zarządzanie Marką Modową),
  • wiedza z obszaru: mody, wzornictwa, materiałoznawstwa, konstrukcji ubioru, szycia przemysłowego, etc.
  • zdolność analitycznego myślenia, przetwarzania i oceny informacji oraz umiejętność prezentowania wniosków z analiz w formie konkretnych rekomendacji i planów działań,
  • kreatywność,
  • umiejętność pracy w zmiennym i złożonym środowisku biznesowym,
  • silnia koncentracja na cel oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra znajomość językiem angielskim, zarówno w mowie jak i piśmie.
  • umiejętność przygotowania harmonogramu projektu,
  • umiejętność planowania budżetu,
  • zdolności interpersonalne,
  • dyspozycyjność.
WYMAGANIA DODATKOWE:
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
OFERUJEMY:
  • realny wpływ na rozwój oraz kształtowanie strategii spółki
  • konkurencyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podjęcia wyzwań zawodowych w jednej z największych firm na Podkarpaciu.