Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik ds. Operacyjnych z językiem niemieckim

    WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o.   Gdańsk    praca hybrydowa   za 2 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    Rola i obowiązki: Zarządzanie zespołem inżynierów wsparcia. Wstępna analiza zgłoszeń. Przydzielanie zgłoszeń członkom zespołu. Zapewnienie wsparcia technicznego zespołowi. Aktualizuj menedżera świadczenia usług o postępie. Zapewnij zespołowi dostęp do niezbędnych...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor IT

IMAR Sevice Group
Radom
praca stacjonarna
3255 dni temu

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor IT

Miejsce pracy: Radom

Nr Ref.: DIT/04/15

Opis stanowiska:

  • Współpraca z dostawcami systemu call center (rozwój platformy oraz rozwiązywanie bieżących spraw wynikających z korzystania z systemu),
  • Współpraca z dostawcami łączy telekomunikacyjnych,
  • Współpraca z dostawcami sprzętu,
  • Zarządzanie zespołem IT realizującym zadania w poszczególnych oddziałach,
  • Wyznaczanie celów, delegowanie zadań oraz rozliczanie z ich wykonania podległych pracowników,
  • Pełnienie obowiązków Administratora Bezpieczeństwa Informacji,
  • Miejsce pracy: Radom (ew. Kielce)
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem IT (powiązane z call center mile widziane),
  • Umiejętność współpracy z innymi działami w firmie,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność nadawania zadaniom odpowiednich priorytetów,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w grupie.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię kwartalną wwysokości do 2/3 miesięcznego wynagrodzenia,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Telefon, laptop, kurs języka angielskiego, pakiet medyczny, pakiet sportowy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez IMAR Service Group w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie i przetwarzanie moich danych osobowych innym podmiotom współpracującym z IMAR Service Group oraz potencjalnym pracodawcom i współpracującym z nimi podmiotami trzecimi do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.  Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.