Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

    NES Global Talent   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zadania: Analiza rynku: Śledzenie trendów w branży budowlanej, analiza konkurencji, identyfikacja nowych możliwości rynkowych. Planowanie strategii biznesowej: Współtworzenie strategii rozwoju firmy, opracowywanie planów działań mających na celu osiągnięcie celów biznesowych....
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Marketingu

Moda na Zdrowie
Warszawa
praca stacjonarna
2805 dni temu

Ogłoszenie numer: 1212819, z dnia 2016-08-11

www.modanazdrowie.pl

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • przygotowywanie i realizacja strategii marketingowej
  • analiza rynku pod kątem marketingowym, budowanie świadomości marki, identyfikacja produktu na rynku
  • kreowanie, wdrażanie i monitorowanie projektów marketingowych
  • opracowanie i nadzór nad budżetem marketingowym
  • planowanie i organizacja badań marketingowych
  • planowanie oraz koordynacja akcji marketingowych, działań promocyjnych, projektów eventowych
  • pozyskiwanie i koordynacja patronatów
  • tworzenie założeń i strategii programów lojalnościowych
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • śledzenie bieżących trendów na rynku
  • współpraca z innymi działami z zachowaniem wysokiego poziomu komunikacji
  • zarządzanie pracą zespołu marketingu (wyznaczanie celów, delegowanie zadań, wsparcie)
  • przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji dla Zarządu Spółki

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe poparte wynikami pracy na stanowisku managerskim w obszarze marketingu
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • praktyczna umiejętność tworzenia kampanii marketingowych,
  • znajomość oraz sprawność w posługiwaniu się narzędziami służącymi do budowania i wdrażania strategii marketingowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji
  • otwartość na nowe wyzwania oraz kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętności myślenia strategicznego
  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • możliwość współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji