Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Dyrektor ds. Produkcji Pomorskie
Dyrektor operacyjny - branża automotive

GROCLIN S.A.
pomorskie
praca stacjonarna
3153 dni temu

Groclin S.A.  jest jednym z wiodących europejskich producentów wysokiej jakości poszyć foteli samochodowych,.  Groclin  S.A. jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz właścicielem czterech zakładów produkcyjnych w Polsce i na Ukrainie. Groclin S.A. zatrudnia blisko 1500 pracowników.

Aktualnie poszukujemy  kandydatów na stanowisko:

KLUCZOWE ZADANIA:
  • Operacyjne zarządzanie oraz odpowiedzialność za obszar produkcji,
  • Wspieranie Zarządu w procesie planowania, opracowywania oraz wdrażania strategii operacyjnej we wszystkich aspektach działalności podległego obszaru,
  • Opracowywanie i monitorowanie budżetów podległych obszarów, monitorowanie wskaźników efektywności i podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów i efektywności,
  • Bieżąca weryfikacja celów i planów produkcyjnych, aktywny udział w tworzeniu i usprawnianiu funkcjonujących raportów i analiz,
  • Inicjowanie i nadzorowanie działań oraz projektów ciągłego doskonalenia w celu poprawy jakości, wydajności, redukcji kosztów przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Wyznaczanie celów dla poszczególnych zespołów oraz weryfikacja ich realizacji,
  • Planowanie zdolności produkcyjnych zakładu pod kątem zapewnienia potrzeb sprzedaży wyrobów,
  • Nadzór nad przygotowaniem procesu produkcji - realizacja celów, zadań i wskaźników procesu,
  • Efektywne zarządzanie, motywowanie, rozwijanie oraz coaching podległego zespołu,
  • Współudział w tworzeniu i wdrażaniu planów rozwoju pracowników,
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: techniczne),
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej z branży automotive,
  • Wiedza z zakresu wiedza z zakresu ISO 9001 i TS 16949 oraz znajomość narzędzi jakościowych,
  • Znajomość technik Lean Manufacturing oraz udokumentowane osiągnięcia w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych / biznesowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Zorientowanie na wyniki, zdolności przywódcze, organizacyjne i umiejętność współpracy.
OFERUJEMY:
  • Odpowiedzialną pracę w dynamicznie zmieniającym i rozwijającym się, międzynarodowym środowisku pracy.
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.997 r. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 923 z późn. Zm.)"

Otrzymanych aplikacji nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.