Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Dyrektor Produkcji Poznań
Dyrektor produkcji ze znajomością języka niemieckiego

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Poznań, okolice Poznania
praca stacjonarna
3449 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: okolice Poznania

Nr Ref.: 4-30-29469/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta, firmy zagranicznej z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektor produkcji ze znajomością języka niemieckiego.

Miejsce pracy: okolice Poznania.

Zadania:

- zapewnienie ciągłości produkcji,
- kształtowanie procesów produkcyjnych,
- nadzór nad podległym zespołem (ponad 100 osób),
- organizacja i optymalizacja procesów produkcyjnych,
- automatyzacja produkcji,
- nadzór nad produkcją wielkoseryjną,
- zadania zwiazane z logistyką produkcji,
- raportowanie miesięczne.
Wymagania:
- Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
- Wykształcenie wyższe techniczne;
- Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w pismie;
- Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing;
- Umiejętność zarządzania dużym zespołem, komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność.
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Pakiet socjalny;
- Praca pełna wyzwań.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/