Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Produkcji

PPT Sp. z o.o.
łódzkie, Piotrków Trybunalski
praca stacjonarna
2760 dni temu

Agencja Pracy Tymczasowej PPT Sp. z o.o. (Certyfikat 8101) dla naszego Klienta, branży konstrukcji stalowej w Piotrkowie Trybunalskim poszukuje do bezpośredniego zatrudnienia osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Zadania:
  • zarządzanie produkcją w obszarze planowania i realizacji, ze szczególnym uwzględnieniem  optymalizacji procesu i kosztów,
  • zarządzanie i nadzór nad infrastrukturą,
  • planowanie wartości produkcji i realizacja terminów produkcji,
  • planowanie i kontrola budżetów oraz udział w przetargach produktowych,
  • wdrażanie nowych rozwiązań techniczno-organizacyjnych w sferze produkcji,
  • nadzór nad wysyłkami i ich terminowością,
  • kierowanie podległym  zespołem, nadzorowanie i monitorowanie efektywności ich pracy oraz rozwój podległego zespołu pracowników,
  • współpraca z kadrą kierowniczą,
  • raportowanie do Zarządu Firmy.
Wymagania:
  • min. 5- letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – wymóg konieczny
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją / optymalizacji produkcji,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne,
  • umiejętność analizowania i podejmowania strategicznych decyzji,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • posiadanie zmysłu technicznego,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu  o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja płatna w przypadku realizacji założonych celów
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę na stanowisku dającym możliwość rozwoju zawodowego,
  • realny wpływ na strategię rozwoju Firmy.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."