Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Produkcji

Sulimar Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
2419 dni temu

SULIMAR Sp. z o.o.

SULIMAR Sp. z o.o. od blisko 30 lat zajmuje się produkcją piwa i napojów. Jesteśmy jednym z najdynamiczniej rozwijających się średnich browarów w Polsce, znaczącym usługodawcą w zakresie rozlewu i dystrybucji napojów a także cenionym w kraju i zagranicą producentem w obszarze marek własnych. Jakość naszych produktów potwierdzają przyznane nam międzynarodowe certyfikaty IFS i BRC.

W związku z rozwojem, firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • Zarządzanie pionem produkcji:
    • Zarządzanie zespołem około 90 osób,
    • Ciągłe doskonalenie organizacji,
    • Zapewnienie ciągłości produkcji,
    • Wdrażanie zarządzania opartego o filozofię Lean management,
    • Planowanie i optymalizacja produkcji,
    • Przygotowywanie raportów,
    • Koordynacja pracy zakładu w celu uzyskania optymalnej efektywności,
    • Odpowiedzialność za koszty produkcji, zużycia materiałów i surowców,
    • Odpowiedzialność za jakość produkcji,
  • Zarządzanie infrastrukturą firmy, zapewnianie ciągłości produkcji poprzez:
    • Nadzór nad prawidłowym utrzymywaniem sprawności maszyn i urządzeń przez Dział Utrzymania Ruchu (planowanie i realizacja nowych zakupów, remontów, modernizacji),
  • Reprezentowanie organizacji na zewnątrz oraz inne czynności wynikające z charakteru pełnionej funkcji,
  • Nadzór i odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie dokumentacji wyrobów akcyzowych,
  • Nadzór nad utrzymywaniem najwyższych standardów jakościowych oraz BHP,
  • Raportowanie do Prezesa Zarządu.

WYMAGANIA, KOMPETENCJE ZAWODOWE, CECHY OSOBOWOŚCIOWE:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne (np. technologia produkcji uzupełnione o studia menedżerskie)
  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją w firmie z branży spożywczej,
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • Bardzo dobra znajomość metod i technik produkcji charakterystycznych dla branży napojowej, piwowarskiej będzie dodatkowym atutem,
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania zakładem produkcyjnym w oparciu o zintegrowane systemy jakościowe (BRC, IFS),
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Szkolenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pomoc w przypadku zmiany miejsca zamieszkania,
  • Inne potrzebne narzędzia na tym stanowisku.
Prosimy o dopisanie klauzuli ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich  danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych ( Dz.U. nr 133 z 1997 r., poz. 883)”.