Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Produkcji

Verona Products Professional Sp. z o.o.
mazowieckie, Andrzejów Duranowski, Sochaczew (50 km od Warszawy)
praca stacjonarna
3402 dni temu

Firma Verona Products Professional z siedzibą w Andrzejowie Duranowskim poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Andrzejów Duranowski, Sochaczew (50 km od Warszawy)

Opis stanowiska:
  • Całościowe zarządzanie obszarem produkcji poprzez udział w przygotowaniu i kontroli realizacji planu produkcji w obrębie wszystkich działów produkcyjnych,
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • Odpowiedzialność za jakość produkcji (spełnianie norm, obowiązujących procedur)
  • Współpraca z działem zakupów- monitorowanie poziomu zapasów surowców/półproduktów,
  • Nadzór nad prawidłowym stanem technicznym parku maszynowego,
Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania produkcją – warunek konieczny,
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zaspołami (powyżej 100 osób)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • Przedsiębiorczość i operatywność,
  • Umiejętności kierownicze
Oferujemy:
  • Stałą, ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej prężnie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne, zorientowane na wyniki wynagrodzenie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)