Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. kluczowych klientów edukacyjnych i B2B

    Odeon Dybiec Adamiak Sp. J.   Sochaczew, ul. Żeromskiego 8    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Dlaczego My (Kino Odeon, e-kinoodeon, Cisza, kamera, akcja ! - młodzieżowy kod filmowy) Z ogromną przyjemnością przedstawiamy kino Odeon, wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Sochaczewa. Odeon to nie tylko kino to również projekt, który ma odpowiadać na wszelkie potrzeby i oczekiwania...
Zobacz więcej ofert pracy

Dziennikarka

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
3434 dni temu

Ogłoszenie numer: 554043, z dnia 2014-11-30

Miesięcznik o wnętrzach i naturalnym sposobie życia poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Organizowanie pracy redakcji, zamawianie materiałów i sesji zdjęciowych
  • Adjustacja tekstów
  • Pisanie artykułów poradniczych

Wymagania

  • Doświadczenie w organizacji pracy redakcji
  • Bardzo dobra umiejętność redagowania tekstów
  • Dobra orientacja i zainteresowanie naturą, ekologią, życiem poza miastem, podróżami po kraju
  • Znajomość sztuki kulinarnej
  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość jej założenia (warunek konieczny)

Oferujemy

  • Satysfakcjonującą pracę w luksusowym piśmie wnętrzarskim, w zgranym i kreatywnym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy