Zobacz więcej ofert pracy

Dziennikarz

ON HR Consultants
Warszawa
praca stacjonarna
4186 dni temu

Prężnie działająca firma poszukuje pracownika na stanowisko: Dziennikarz

Dziennikarz

Miejsce pracy: mazowieckie/ Warszawa

Zadania:
  • Pisanie oraz redagowanie tekstów, reportaży i wywiadów na potrzeby strony internetowej,
  • Współpraca z mediami,
  • Przygotowywanie tłumaczeń tekstów.
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka niemieckiego/angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe lub status studenta - w celu odbycia praktyki lub stażu,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność jasnego i precyzyjnego wyrażania myśli w formie pisemnej oraz redagowania tekstów,
  • Zainteresowanie ochroną środowiska i zwierząt,
  • Umiejętność pracy pod presją, kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, otwartość.
Oferujemy:
  • Zdobywanie cennych doświadczeń,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Możliwość współpracy zdalnej.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)