• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bytom Front-end Developer Bytom
Front-end Developer / Programista Front-end

Open-E Poland Sp. z o.o.
Bytom
praca stacjonarna
2258 dni temu

Firma Open-E zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla systemów typu NAS i iSCSI.

Miejsce pracy: Bytom
Nr ref.: DEV/1/2018

Zadania:

  • tworzenie nowych modułów w aplikacji webowej do zarządzania serwerami pamięci masowych (komunikacja z API);
  • tworzenie i rozwijanie funkcjonalności oprogramowania w oparciu o mockup’y i user stories;
  • dbałość o zachowanie dobrych praktyk developerskich (code review, stosowanie się do przyjętych wzorców projektowych);
  • dokumentowanie tworzonego kodu/funkcjonalności.

Ważne są dla nas:

  • praktyczna znajomość jednego z frameworków Javascript (ExtJS, AngularJS, BackboneJS, ReactJS);
  • umiejętność implementacji wzorców architektonicznych;
  • dostarczanie funkcjonalności uporządkowanych i wizualnie zgodnych z wymaganiami;
  • obsługa systemu Linux na poziomie użytkownika;
  • znajomość systemów kontroli wersji (SVN lub GIT);
  • zainteresowanie testowaniem i utrzymaniem wysokiej jakości kodu;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikowanie się z osobami anglojęzycznymi na poziomie email/forum.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z REST API;
  • doświadczenie w realizacji projektów wykorzystujących SCRUM.

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w branży IT/storage software development;
  • swobodna atmosfera pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy i pomysłów;
  • udział w specjalistycznych szkoleniach wewnętrznych (produktowych, technicznych);
  • dofinansowane lekcje języka angielskiego;
  • bogaty pakiet socjalny: Medicover, Axa NNW, karta FitSport;
  • dodatek relokacyjny i wsparcie przy przeprowadzce;
  • dogodna lokalizacja w obrębie dużych węzłów komunikacyjnych (m.in. DTŚ, Autostrada A1);
  • swobodny dostęp do zasobów firmowej kuchni (m.in. nieograniczona kawa i herbata w wielu odmianach :)) oraz bezpłatnych miejsc parkingowych;
  • dostęp do wewnętrznej biblioteczki z prasą i literaturą fachową oraz realny wpływ na jej zawartość;
  • nastawienie na zachowanie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym – elastyczny czas pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.