Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    18 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer

Nigel Frank International
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
2575 dni temu

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint. .NET i BI oraz kadry kierowniczej.
Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint, .NET i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.
Gwarantujemy poufność, integralność i osobiste uwagi, kontakty z klientami i profesjonalizm.

Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: NFI 23/03/2017

Główne obowiązki developera:

  •   Wytwarzanie, wdrożenie oraz testowanie aplikacji internetowych.
  •   Dostarczanie wysokiej jakości kodu we wszystkich fazach tworzenia projektu oraz najlepszych rozwiązań IT
  •   Opracowanie nowych własnych innowacyjnych pomysłów w ramach technologii Microsoft
  •   Projektowanie złożonych rozwiązań, które muszą sprostać wymaganiom skali klientów jak i rozproszenia geograficznego użytkowników
  •   Praca pełna wyzwań , oraz nowoczesnych technologii .

Wymagania:

  •   Minimum 2  letnie doświadczenie
  •   Znajomość modelu MVC w rozwoju sieci UI (Angular JS, mile widziane inne)
  •    Doświadczenia w pracy z jQuery, Bootstrap, Angular, HTML 5 i CSS
  •    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  •   Doświadczenie w pracy z wytwarzaniem oprogramowania z użyciem metodologii AGILE (SCRUM),
  •   Bardzo dobre rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne,
  •    Pozytywne myślenie
  •    Chęci do nauki

Oferujemy

  •   Możliwość realizacji ciekawych, innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań
  •   Realny i zauważalny wpływ na projekty
  •   Możliwość pracy przy integracji z wieloma partnerami zewnętrznymi (zarówno w Polsce, jak i za granicą)
  •   Wykorzystanie najnowszych technologii
  •   Profesjonalne programy szkoleniowe
  •   Dogodną lokalizację
  •   Opiekę medyczną dla Ciebie lub Twojej rodziny
  •   Szeroki pakiet benefitów
  •   Umowę o prace
  •   Mila atmosferę pelna współpracy i wzajemnej pomocy