• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer

INTITEK Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2277 dni temu
Warszawa

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Współtworzenie i programowanie warstwy prezentacji dla rozwiązań internetowych,
  • Współudział w opracowaniu koncepcji rozwiązania dla inicjatywy biznesowej,
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania,
  • Utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych,
  • Stabilizacja wdrożonych rozwiązań,
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami.
WYMAGANIA
  • Znajomość JavaScript, CSS3, HTML5, JSON, XML,
  • Doświadczenie w budowaniu rozwiązań cross-browser i cross-device z wykorzystaniem RWD,
  • Umiejętność wykorzystania frameworków JavaScript, CSS, HTML w celu tworzenia bogatych, interaktywnych treści,
  • Znajomość metod integracji z wykorzystaniem SOAP i REST service,
  • Min. 2 letnie doświadczenie w tworzeniu webowych interfejsów użytkownika,
  • Znajomość frameworków portalowych (np. Liferay), Spring Framework, JSP/JSF mile widziana,
  • Samodzielność w działaniu i rozwiązywaniu problemów,
  • Umiejętności komunikacyjne budujące współpracę,
  • Determinacja w działaniu i nastawienie na efektywność,

OFERUJEMY
  • Pakiety relokacyjne
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę
  • Profesjonalne szkolenia