Zobacz więcej ofert pracy

Front End Developer

Experis
mazowieckie
praca stacjonarna
3464 dni temu

Experis is a specialized dedicated brand extracted from theManpowerGroup to implement advanced staff search and selection specialists andexecutives within the following areas of expertise: IT, engineering andfinance.

Zadania:
  • projektowanie i tworzenie warstwy prezentacji dla aplikacji internetowych,
  • rozwój i implementacja nowych funkcjonalności do istniejących produktów/serwisów interneto-wych/usług,
  • uczestnictwo w nowych, innowacyjnych projektach firmy,
  • tworzenie nowych projektów wykorzystując zaawansowany HTML5 i CSS3.
Wymagania:
  • minimum 2 – letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku przy tworzeniu dużych serwisów internetowych, w tym w tworzeniu zaawansowanych interfejsów, uwzględniających np. animacje,
  • biegła znajomość HTML5, CSS3, jQuery,
  • znajomość technik optymalizacji plików graficznych (sprite),
  • umiejętność tworzenia serwisów WWW w oparciu oResponsive Web Design, usability oraz zasad projektowania interfejsów graficznych,
  • dobra znajomość Photoshop'a wystarczająca doprze kształcenia layoutów serwisów WWW oraz aplikacji webowych (dostarczanych w formie plików PSD) w czysty kod HTML, CSS,
  • znajomość GIT, TWIG, Bootstrap – będzie dodatkowym atutem,
  • wyczucie estetyczne, kreatywność i pomysłowość oraz umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • współpracę przy bardzo innowacyjnych przedsięwzięciach w zgranym zespole, młodych energicznych osób z pasją, dla których nie ma rzeczy niemożliwych,
  • pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • realną szansę rozwoju w ramach Grupy oraz wpływania na kształt produktu.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.