• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Front End Web Developer

Gorilla Group Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2401 dni temu
Wrocław, Polska

Przez ponad 20 lat, firma Gorilla zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem rozwiązań e-commerce. Jesteśmy zorientowni na klienta, i szukamy zaradnych, zmotywowanych i utalentowanych osób, które pomogą nam wyprzedzać oczekiwania naszych klientów na każdym kroku. Oferujemy pracę pełną wyzwań i satysfakcjonujące środowisko, w którym będziesz miał okazję pracować wśród wiodących marek, współpracować z jednymi z najzdolniejszych ludzi w branży i dzielić się naszym wspólnym sukcesem.

Zadania
  • Ścisła współpraca z grafikami przy pracy nad perfekcyjnie zaprojektowanymi szablonami
  • Współpraca z pragramistami zapewniająca optymalne działanie powstałych stron
  • Aktywna pomoc na wszystkich etapach projektu począwszy od makiet a kończąc na testach
  • Tworzenie szablonów zgodnych ze standardami W3C
  • Nauka nowych technologii,  ciągła chęć rozwoju osobistego oraz dzielenia się zdobytą wiedzą
Wymagania
  • Biegła znajomość HTML/CSS oraz umiejętność tworzenia szablonów zgodnych ze standardami
  • Bardzo dobra znajomość programu Adobe Photoshop umożliwiająca szybkie cięcie przygotowanych szablonów PSD
  • Bardzo dobra znajomość arkuszy styli, działających na nowych i starszych przeglądarkach
  • Biegła znajomość JavaScript oraz popularnych bibliotek (jQuery, Prototype, itp.)
  • Nienaganna dbałość o szczegóły oraz umiejętność tworzenia stron działających we wszystkich przeglądarkach
  • Silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Samodzielność przy pracy nad projektami oraz zdolność wyrażania swojej opinii lub uwag innym członkom zespołu
Mile widziane
  • Doświadczenie z HTML5, CSS3 oraz preprocesorami LESS/Sass
  • Doświadczenie w tworzeniu optymalnego kodu oraz pluginów w JavaScript
  • Doświadczenie z urządzeniami mobilnymi oraz stronami responsywnymi
  • Podstawowa znajomość PHP
  • Doświadczenie z platformami ecommerce takimi jak Magento, Demandware lub ATG
  • Doświadczenie z platformami CMS: WordPress, Sitecore lub Expression Engine
Oferujemy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Multisport
  • Lekcje angielskiego w biurze
  • Możliwość szkoleń i certyfikacji
  • Praca w międzynarodowym zespole na co dzień
  • Wyjazdy do biura w Chicago