Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

CoolPeople sp. z o.o
Rzeszów
praca stacjonarna
3164 dni temu

Ogłoszenie numer: 772460, z dnia 2015-08-17

CoolPeople jest wiodącą międzynarodową firmą outsourcingową dedykowaną na branżę IT. Jesteśmy strategicznym partnerem dla międzynarodowych korporacji od ponad 9 lat. Zarządzamy portfelem ponad 130.000 specjalistów IT. CoolPeople działa lokalnie w następujących krajach: Czechach, Słowacji, Polsce, Niemczech, Austrii, Holandii, Rumunii i na Ukrainie. Obecnie szukamy Front-end Developerów do projektów dla naszych klientów z branży: Telco, IT, Finanse i Bankowość, Nowe Media.

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Uczestnictwo w projektach związanych z rozwojem aplikacji i platform webowych

  • Uczestnictwo w projektach związanych z webserwisami

  • Rozwój oprogramowania

  • Budowanie wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku JavaScript

  • Znajomość HTML/CSS oraz LESS/SASS

  • Znajomość jQuery, Ajax

  • Znajomość relacyjnych baz danych

  • Znajomość Responsive Web Design

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość AngularJS lub BootStrap

  • Znajomość JavaScript ECMA6

  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Elastyczne formy zatrudnienia (B2B/Uop)

  • Atrakcyjne technologicznie projekty i zadania

  • Pakiet dodatkowych benefitów