Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Full Stack Developer

RTB House
Warszawa
praca stacjonarna
2349 dni temu

RTB House to działająca globalnie, polska spółka specjalizująca się w innowacyjnej technologii retargetingowej. Dzięki autorskiemu silnikowi do zakupu reklam, opartemu na algorytmach deep learningowych, RTB House pomaga klientom na całym świecie zwiększać sprzedaż i osiągać krótko-, średnio- i długo-terminowe cele.

Firma została założona w 2012 roku i obsługuje aktualnie ponad 1000 kampanii, na więcej niż 40 rynkach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji i Pacyfiku oraz Ameryki Łacińskiej. Zespół tworzy ponad 200 specjalistów i stale rośnie.

Dowiedź się więcej na: www.rtbhouse.com

Miejsce pracy: Warszawa
Twoja rola:
  • Projektowanie i tworzenie wewnętrznych i zewnętrznych narzędzi oraz aplikacji webowych (w technologii Single Page App + REST API)
  • Dbanie o wygodę użytkowania tworzonych narzędzi (usability)
  • Kompleksowa opieka nad budowanymi systemami (od poprawnego działania kodu po stronie przeglądarki, po prawidłową integrację z back-endem oraz systemami zewnętrznymi)
Ty:
  • Bardzo dobrze znasz aktualne wersje JavaScript/ES6, HTML i CSS
  • Swobodnie posługujesz się przynajmniej jedną z popularnych platform back-endowych (Python/Flask, Node/Express, PHP/Laravel)
  • Masz przynajmniej podstawowe doświadczenie z Linux-em oraz Bash-em
  • Znasz lub chcesz poznać frameworki React, SemanticUI, KendoUI
  • Swobodnie posługujesz się SQL-em (PostgreSQL, MySQL)
  • Używasz Gita lub innego systemu wersjonowania kodu
  • Orientujesz się w technologicznym świecie, śledzisz newsy, blogi
  • Nie boisz się Big Data (Hadoop, Google Cloud Platform)
  • Angażujesz się w powierzone zadania, dbając o jakość tworzonego produktu
  • Jesteś gotów szybko zdobywać wiedzę oraz umiejętności
My:
  • Działamy w niewielkich, zwinnych zespołach o dużej samodzielności i decyzyjności
  • Oferujemy dostęp do najnowszych technologii w tworzonych projektach
  • Budujemy software dla siebie, a nie na zlecenie
  • Umożliwiamy bardzo elastyczny czas pracy
  • Mamy siedzibę w nowoczesnym budynku tuż obok stacji metra Wierzbno
  • Nasza kuchnia wyposażona jest w dobrą kawę, herbatę, kakao i płatki
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, ze zm.)."