Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia Glazurnik Holandia
Glazurnik/Płytkarz/Kafelkarz

Poland Workforce Ltd
Holandia, Leiden, Utrecht, Amsterdam, Woerden
praca stacjonarna
2528 dni temu

Dołącz do młodego i ambitnego zespołu działającego na europejskim rynku pracy tymczasowej! Każdego dnia z pasją pracujemy z ludźmi i dla ludzi. POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze KRAZ pod numerem 8845 oraz posiadamy niemiecki certyfikat Erlaubins. Oferujemy lepszą pracę tysiącom osób rocznie z kilku krajów: Polski, Ukrainy, Rumunii i Mołdawii. Jako liderzy na rynku, wykorzystujemy innowacyjne technologie w usługach dla klientów i kandydatów do pracy. Stale się rozwijamy i obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Glazurnik

Miejsce pracy: Leiden, Utrecht, Amsterdam, Woerden

Zadania:

Poszukujemy doświadczonych Glazurników do pracy w Holandii. Miejsce pracy: Leiden, Utrecht, Amsterdam, Woerden

Wymagania:
  • min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • j.angielski lub j.holenderski w stopniu komunikatywnym
  • holenderski numer sofi
  • własny samochód
  • wcześniejsze doświadczenie w pracy jako Glazurnik w Holandii
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie płatne tygodniowo 450-500 EUR netto ( na rękę)
  • bezpłatne zakwaterowanie (ok 0,5h jazdy samochodem do miejsca pracy )
  • 0,19 ct.płatny dla pracownika za każdy przejechany kilometr do/z pracy własnym samochodem
  • holenderska umowa o pracę ( pierwszy kontrakt na 1 rok)