Najnowsze oferty pracy

  • Kontroler jakości – sortownia owoców

    Klient portalu Praca.pl   Warka    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    7 dni
    Dopasowanie partii jabłek do wymagań odbiorcy; Kontrola jakości owoców, opakowań i etykiet; Kontrola jakościowa w trakcie produkcji i podczas załadunku; Kontrola wagi produktów; Prowadzenie dokumentacji z kontroli; Nadzór nad jakością stoku magazynowego; Sprawdzanie sortowania według...
Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor Wyrobów Tekstylnych

SGS Polska Sp. z o.o.
śląskie, cała Polska
praca stacjonarna
3340 dni temu

SGS jest światowym liderem w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, testowania i certyfikacji. SGS jest firmą uznaną za wzór jakości i najwyższych standardów zawodowych. Zatrudnia 80.000 pracowników w sieci ponad 1.650 oddziałów i akredytowanych laboratoriów na całym świecie.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy w Polsce poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze:

Miejsce pracy: cała Polska

Zadania:

Przeprowadzanie kontroli ilościowo-jakościowych wyrobów tekstylnych oraz w razie potrzeb innych produktów niespożywczych; prowadzenie dokumentacji z realizacji zleceń inspekcyjnych i kontrolnych.

Wymagania:
  • Wykształcenie: minimum średnie techniczne

  • Doświadczenie w pracy w dziale jakości i/lub na stanowisku inspektora

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Skrupulatność, odpowiedzialność, uczciwość

  • Dyspozycyjność oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • Pracę na pełen etat (umowa o pracę) w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, bogaty pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych