Similar Jobs

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Inżynier Konstruktor E-Machines

Miejsce pracy: okolice Bielska-Białej

Nr Ref.: KAM/11/2015

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej w programie Catia V5: tworzenie modeli 3D, rysunków 2D;

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną w systemie Matrix PLM:
    - tworzenie nowych referencji oraz rewizji;
    - tworzenie BOM dla kompletnych produktów;
    - weryfikacja modeli i rysunków pod kątem zgodności z wewnętrznymi zasadami Valeo oraz zewnętrznymi standardami;

  • Wsparcie dla inżynierów R&D w zakresie:
    - analizy łańcuchów wymiarowych, wyników pomiarowych;
    - rozwoju narzędzi generycznych CAD z wykorzystaniem Visual Basic;
    - tworzenie i aktualizacja DFMEA;
    - tworzenie deklaracji materiałowej IMDS;
    - propozycje modyfikacji produktu i procesu (ECR/ECO);

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne: kierunek Mechanika lub Elektryka/ Elektronika;

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • Znajomość rysunku technicznego, wymiarowania i tolerowania zgodnie z ISO/ GD&T;

  • Dobra znajomość oprogramowania CAD - Catia V5;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Umiejętność pracy w zespole;

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,

  • Dodatki socjalne,

  • Możliwość rozwoju.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Get to know the position: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...

Hiring on praca.pl