Similar jobs

Inżynier Konstruktor E-Machines

Moltton Poland

okolice Bielska-Białej

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Bielska-Białej

Nr Ref.: KAM/11/2015

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej w programie Catia V5: tworzenie modeli 3D, rysunków 2D;

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną w systemie Matrix PLM:
    - tworzenie nowych referencji oraz rewizji;
    - tworzenie BOM dla kompletnych produktów;
    - weryfikacja modeli i rysunków pod kątem zgodności z wewnętrznymi zasadami Valeo oraz zewnętrznymi standardami;

  • Wsparcie dla inżynierów R&D w zakresie:
    - analizy łańcuchów wymiarowych, wyników pomiarowych;
    - rozwoju narzędzi generycznych CAD z wykorzystaniem Visual Basic;
    - tworzenie i aktualizacja DFMEA;
    - tworzenie deklaracji materiałowej IMDS;
    - propozycje modyfikacji produktu i procesu (ECR/ECO);

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne: kierunek Mechanika lub Elektryka/ Elektronika;

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • Znajomość rysunku technicznego, wymiarowania i tolerowania zgodnie z ISO/ GD&T;

  • Dobra znajomość oprogramowania CAD - Catia V5;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Umiejętność pracy w zespole;

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,

  • Dodatki socjalne,

  • Możliwość rozwoju.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Moltton Poland z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 35-37 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom współpracującym z Moltton Poland oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji."

Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Get to know the position: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...

Attach files to the application

Profile not filledFill in

File size 15MB | .bmp, .doc, .docx, .gif, .gzip, .jpeg, .jpg, .odt, .pdf, .pjpeg, .png, .rar, .rtf, .tiff, .txt, .xls, .xlsx, .zip

Additional information (expandcollapse)

required fields

Sending

Drop the file in the filed to add it

Hiring on praca.pl