Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

IOS Developer

Hays Poland
Wrocław
praca stacjonarna
2846 dni temu
Wrocław
Wrocław
Nr Ref.: 1074046

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy IT – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko iOS Developer.

Lokalizacja: Wrocław
Rodzaj umowy: B2B (w perspektywie długotrwała współpraca)
Wynagrodzenie: 250-650 pln netto+vat/MD ( w zależności od umiejętności i doświadczenia)

Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie udział w rozwoju aplikacji na iOS w zespole działającym w metodologi Agile: określaniu wymagań, projektowaniu, programowaniu z dbałością o jakość kodu.

Wymagania:
- Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego z tworzeniem aplikacji na iOS
- Dobra znajomość OOA/OOD, Swift, Objective-C
- Znajomość zagadnień optymizacji, testowania oprogramowania
- Doświadczenie w pracy z metodologiami Agile; oraz Git lub Svn

Oferujemy:
- wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni,
- benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
- partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
- elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B), umowy cywilnoprawne.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl