Zobacz więcej ofert pracy

iOS Developer

Talentica
Gdańsk
praca stacjonarna
3856 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, firmy powstałej ponad 20 lat temu, działającej także w Polsce z oddziałem liczącym 60 osób, producenta oprogramowania dla branży finansowej i sektora publicznego dla klientów z Wielkiej Brytanii  poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Zadania:

  • tworzenie komercyjnych rozwiązań dedykowanych dla iPada
  • udział w różnorodnych projektach
  • wykorzystywanie najnowszych technologii (.NET 4.0; Java - Spring MVC; Cloud Computing; iPhone/iPad/Android)
  • realizacja projektów w metodykach zwinnych

Wymagania:
  • doświadczenie w programowaniu aplikacji na iOS
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość Objective-C
  • doświadczenie z Web Services
  • mile widziane: doświadczenie z Android lub Windows Phone, znajomość narzędzi do Unit Testing w iOS (SenTestingKit, Kiwi, OCMock), praktyka z ASP.NET, ASP.NET MVC, Java EE, Scala lub frameworkiem Play, doświadczenie z bazami danych MS SQL Server, Oracle lub MongoDB

Oferujemy:
  • uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach zawodowych
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego (identyczną dla pracowników oddziałów w Polsce i zagranicą)
  • elastyczny czas pracy (możliwość pracy zdalnej – do trzech dni w tygodniu)
  • dodatkowe dni urlopowe
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z klientem zagranicznym
  • możliwość współtworzenia firmowego bloga oraz uczestniczenia w dodatkowych wydarzeniach edukacyjnych organizowanych przez firmę
  • pakiet socjalny (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922