Zobacz więcej ofert pracy

iOS Developer

Connectmedica Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3206 dni temu

Dołącz do Connectmedica!

Obecnie do zespołu developerskiego poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miasto: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i tworzenie natywnych aplikacji mobilnych z wykorzystaniem iOS
  • SDK/Objective-C/Swift.
  • Udział w procesie wytwarzania oprogramowania na każdym z etapów projektu od designu po testy.
  • Praca w doświadczonym zespole programistów mobilnych pod okiem dedykowanego Team Leadera.

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji na iOS.
  • Bardzo dobra znajomość środowiska developerskiego Xcode.
  • Bardzo dobra znajomość języka programowania Objective-C oraz iOS SDK.

Mile widziane:

  • Znajomość Swifta
  • Znajomość wzorców projektowych OOP.

Oferujemy:

  • Możliwość współtworzenia zaawansowanych aplikacji docenianych przez Apple:
    - to właśnie naszą aplikację Apple wybrał do iTunes Made in Poland,
    - jesteśmy zapraszani na demo app podczas keynote Apple Polska.
  • Uczestnictwo w licznych szkoleniach organizowanych przez Apple Polska oraz innych szkoleniach zawodowych.
  • Możliwość pracy nad produktami - nasza firma działa jak inkubator, gdzie możesz rozwinąć skrzydła przy innowacyjnych projektach.
  • Zaplanowaną ścieżkę kariery - mając dostęp do wysp developerskich możesz rozwijać się nie tylko w kierunku iOS, ale także programisty (np. c#, java, ruby), inżyniera, architekta.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole i inspirującym otoczeniu.

O firmie:

Connectmedica – jesteśmy agencją kreatywną i działamy w obszarze zdrowia. Tworzymy zintegrowaną komunikację dla branży medycznej, farmaceutycznej i innych związanych ze zdrowiem.

Wyróżnia nas ponad 15 lat doświadczenia we współpracy z branżą medyczną, środowiskiem lekarskim i farmaceutycznym. Współpracujemy z największymi firmami farmaceutycznymi w Polsce.

Tworzymy najlepsze aplikacje mobilne dla biznesu farmaceutycznego oraz innowacyjne rozwiązania dla wzmocnienia roli zdrowia w komunikacji marek FMCG.
Więcej o nas: www.connectmedica.com

Dołącz do nas na Facebooku  -  www.facebook.com/Connectmedica