Zobacz więcej ofert pracy

Junior Brand Manager

Halier
Radom
praca stacjonarna
2578 dni temu

HALIER to prężnie rozwijająca się firma, która wprowadza na rynek innowacyjne kosmetyki do pielęgnacji włosów. . Daje możliwość dołączenia do zespołu, który każdego dnia wdraża najlepsze rozwiązania kosmetyczne na rynku. Pracując z nami otrzymasz szansę rozwoju zawodowego, podejmowania inicjatywy oraz podnoszenia swoich kwalifikacji.

W związku z szybkim rozwojem firmy nawiązujemy współpracę z osobami o wysokich kwalifikacjach, które pomogą nam profesjonalnie rozwijać poszczególne działy naszej organizacji. Obecnie poszukujemy Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

  • Współtworzenie oraz realizacja wraz z Kierownikiem Działu strategii marketingowej dla marki,
  • Wdrażanie planów marketingowych zorientowanych na rozwój marki,
  • Działania w obszarze BTL ze szczególnym naciskiem na media społecznościowe,
  • Udział w targach i konferencjach, ich przygotowanie i obsługa we współpracy z innymi Działami,
  • Udział w przygotowaniu i koordynacji kampanii reklamowych i akcji promocyjnych,
  • Udział w inicjowaniu i wprowadzaniu nowych produktów na rynek,
  • Współpraca z kontrahentami zewnętrznymi i partnerami wewnętrznymi w celu realizacji projektu,
  • Pozyskiwanie pod nadzorem Kierownika Działu podwykonawców do współpracy,
  • Udział w kreacji i aktualizacji stron i sklepów internetowych,
  • Analiza trendów rynkowych i działań konkurencji,
  • Udział w zarządzaniu budżetem marki.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub  trakcie – mile widziane marketing lub pokrewne,
  • Doświadczenie w pracy w marketingu,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość rynku mediów i reklam, w tym mediów społecznościowych,
  • Umiejętność przygotowania harmonogramu projektu,
  • Umiejętność zarządzania i współpracy ze stronami zaangażowanymi w projekt,
  • Umiejętność kreacji materiałów reklamowych we współpracy z grafikami,
  • Umiejętność planowania budżetu,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pracę w stylu fit: świeże owoce i kartę FitProfit.