Najnowsze oferty pracy

  • Konsultant ds. Rekrutacji

    Force Upp   Warszawa, Śródmieście, blisko metra    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat   6 000 - 8 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: Pozyskiwać kandydatów z rynków zagranicznych należących do Europy Wschodniej; Dobierać aktualne oferty do profilu kandydata; Budować oraz zarządzać bazą kandydatów; Kreować i publikować ogłoszenia w języku ukraińskim/ rosyjskim i polskim.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice Researcher Katowice
Junior Researcher with German

HireRight
Katowice
praca stacjonarna
2250 dni temu

HireRight is a leading global provider of background screening services. We are dedicated and committed to helping both our clients and their candidates have the best experience of background screening. Our Poland location has grown by 50% in the last two years and we have fantastic opportunities to join the company at a continued period of growth.

Looking for an opportunity to start a Career? Speak fluent English and German? Apply today to join us as a:

Location: Katowice

(Internal title: Trainee researcher with German)

WE OFFER
  • Opportunity to use English and German every day
  • A great career path and opportunities to grow -  26 % of our roles are filled through internal promotions
  • A learning environment where we will train you to success in your role and provide you with a buddy to support you
  • Stable work with permanent employment contract
  • Competitive benefits package – private medical care, Multisport/Edenred card, parking, life insurance, lunch vouchers, extended paid break within working hours (30 minutes)
  • Good leisure area with great tea and coffee, TV, dart and table football
  • Great social activity – including company football team
  • A chance to learn something new and start your career in a pleasant and fun atmosphere
KEY DUTIES
  • Conducting pre-employment checks
  • Researching information and contact details for previous employers, education institutions etc.
  • Obtaining references
  • Requesting information from candidates by telephone and/or email
 „Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informuję, iż administratorem danych osobowych przekazanych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest HireRight Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Jana III Sobieskiego 11. Dane osobowe będą udostępnianie tylko i wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania”.

„Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje CV pozostało w bazie danych HireRight Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Jana III Sobieskiego 11 w celu wykorzystania w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę. Wyrażam zgodę na archiwizację i wykorzystywanie w przyszłych procesach rekrutacyjnych mojego CV i innych dokumentów aplikacyjnych, dla potrzeb związanych z ewentualnym przyszłym procesem rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”