Similar Jobs

Kierowca Ciągnika Siodłowego kat. C+E

Praca.pl client

263 dni

Górny i Dolny Śląsk

Ogłoszenie numer: 921118, from 2016-01-08

Praca.pl client

Prężnie rozwijająca się organizacja świadcząca mobilne usługi medyczne poszukuje:

Kierowca Ciągnika Siodłowego kat. C+E

Location: dolnośląskie / Górny i Dolny Śląsk

 

Job description

Wynagrodzenie: 4 tys. zł plus

Kierowca ciągnika siodłowego będzie odpowiedzialny za transport naczep medycznych pomiędzy miejscowościami, na terenie dolnego i górnego śląska, prawidłowe ustawianie naczep medycznych, przygotowanie naczep medycznych do przyjęcia pacjentów, dbałość o czystość naczepy, podłączanie do prądu. Praca odbywa się w zależności od potrzeb Narodowego Funduszu Zdrowia od poniedziałku do piątku włącznie. Przestawienia naczep następują w godzinach wieczornych i wczesno-porannych. Dopuszcza się możliwość pracy w wybrane weekendy.

 

Requirements

Poszukujemy osób odpowiedzialnych i sumiennych potrafiących stale utrzymywać swoje stanowisko pracy w ładzie i czystości.

We offer

Proponujemy pełne wynagrodzenie powyżej średniej krajowej na umowę o pracy plus premie uznaniowe za szczególne wyniki pracy i zaangażowanie. 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Get to know the position: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...

Hiring on praca.pl