The job you are looking for is no longer active

See similar active jobs

today

Logistics / Distribution, Transport / Spedition

dolnośląskie, Tyniec Mały

today

Logistics / Distribution, Transport / Spedition

dolnośląskie, Tyniec Mały

today

Logistics / Distribution, Transport / Spedition

dolnośląskie, Wrocław
dolnośląskie, Wrocław

yesterday

Bulding / Geodesy, Logistics / Distribution

dolnośląskie, Jelenia Góra

Kierowca Ciągnika Siodłowego kat. C+E- Archival job

JobPraca.pl client / Logistyka / Dystrybucja / Transport / Spedycja / dolnośląskie / Górny i Dolny Śląsk

Please do not respond to this advertisement as it is surely outdated. We present it here so that you can familiarize with the employer's profile.

Ogłoszenie numer: 921118, from 2015-12-16

Praca.pl client

Prężnie rozwijająca się organizacja świadcząca mobilne usługi medyczne poszukuje:

Kierowca Ciągnika Siodłowego kat. C+E

Location: dolnośląskie / Górny i Dolny Śląsk

 

Job description

Wynagrodzenie: 4 tys. zł plus

Kierowca ciągnika siodłowego będzie odpowiedzialny za transport naczep medycznych pomiędzy miejscowościami, na terenie dolnego i górnego śląska, prawidłowe ustawianie naczep medycznych, przygotowanie naczep medycznych do przyjęcia pacjentów, dbałość o czystość naczepy, podłączanie do prądu. Praca odbywa się w zależności od potrzeb Narodowego Funduszu Zdrowia od poniedziałku do piątku włącznie. Przestawienia naczep następują w godzinach wieczornych i wczesno-porannych. Dopuszcza się możliwość pracy w wybrane weekendy.

 

Requirements

Poszukujemy osób odpowiedzialnych i sumiennych potrafiących stale utrzymywać swoje stanowisko pracy w ładzie i czystości.

We offer

Proponujemy pełne wynagrodzenie powyżej średniej krajowej na umowę o pracy plus premie uznaniowe za szczególne wyniki pracy i zaangażowanie. 
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (pursuant to the Personal Data Protection Act of 29.08.1997, unified text of 26.06.2014, Journal of Laws 2014, item 1182). I also state that I was advised of the fact that giving personal data is voluntary and that I have the right to access and correct the content of my data.