Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Jakości - Lider Stolarni i Lakierni

    Sunreef Venture S. A.   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B
    13 dni
    Monitorowanie problemów jakościowych w obszarze stolarni i lakierni. Wsparcie zespołu w kontroli produktu pod względem zgodności z dokumentacją. Raportowanie wyników jakościowych / występujące niezgodności produktowe i procesowe. Bieżące prowadzenie dokumentacji po kontroli. Prowadzenie...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Kierownik Lakierni Gdańsk
Kierownik blacharni i lakierni

Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o.
Gdańsk, Gdańsk i okolice
praca stacjonarna
2605 dni temu

Ogłoszenie numer: 1398320, z dnia 2017-03-02

AUTO MIRAS Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. lider w branży motoryzacyjnej poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdańsk i okolice

Opis stanowiska

  • Kontakty z kluczowymi klientami flotowymi i indywidualnymi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Zapewnienie właściwego poziomu jakości i terminowości usług
  • Zarządzanie zespołem blacharzy i lakierników
  • Współpraca z firmami ubezpieczeniowymi
  • Zarządzanie budżetem prowadzonej blacharni i lakierni

Wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie m.in. średnie
  • Wiedza merytoryczna z zakresu wykonywania kalkulacji napraw szkód komunikacyjnych oraz specyfiki prowadzenia napraw blacharsko-lakierniczych,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizowania pracy
  • Samodzielność
  • Wysoka orientacja na klienta
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie