Similar Jobs

Ogłoszenie numer: 1529548, z dnia 2017-02-16

Klient portalu Praca.pl

Dla światowego lidera w sektorze nieruchomości komercyjnych, aktualnie poszukujemy

utalentowanych kandydatów na stanowisko:

Kierownik ds. BHP i OŚ

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • proponowanie, wdrażanie i uaktualnianie dobrych praktyk z dziedziny BHPiOŚ i ich regularne dokumentowanie;

  • propagowanie wiedzy i szkolenie pracowników w zakresie BHPiOŚ;

  • stały kontakt z naszym klientem (siecią stacji paliw) w zakresie BHPiOŚ;

  • nadzór nad przestrzeganiem przez firmę wymogów BHPiOŚ;

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami państwowymi sprawującymi nadzór nad przestrzeganiem wymogów prawa polskiego przez firmę;

  • prowadzenie dochodzeń i wyjaśnianie przyczyn w przypadku zaistniałych wypadków;

  • reagowanie i rekomendowanie działań korygujących na wypadek reklamacji jakościowych.

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny;

  • gotowość do podróży służbowych 2 lub 3 dni w tygodniu po Polsce - warunek konieczny;

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w budownictwie;

  • studia wyższe o kierunku lub specjalności BHPiOŚ lub studia podyplomowe;

  • prawo jazdy kat. B;

  • znajomość przepisów bezpieczeństwa pracy;

  • biegła obsługa komputera.

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • pracę dającą możliwość rozwoju oraz awansu;

  • zatrudnienie na umowę o pracę;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • benefity w ramach funduszu socjalnego;

  • samochód służbowy jako narzędzie pracy.

Get to know the position: Specjalista ds. BHP

Specjalista ds. BHP jest odpowiedzialny za przystosowanie firmy do bieżących wymogów prawnych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska. Do jego obowiązków należy również zapobieganie wszelkim wypadkom. Specjalista ds. BHP przeprowadza szkolenia dla pracowników w wymienionym zakresie oraz tworzy wewnętrzne procedury i regulaminy BHP. Osoba pracująca na tym stanowisku przeprowadza ...

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Required fields

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Additional information (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Hiring on praca.pl