Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik ds. Marki Warszawa
Kierownik ds. rozwoju Marki Własnej

Komplex-Torus Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2388 dni temu

Komplex-Torus to jedna z największych w Polsce firm dystrybucyjnych kosmetyków oraz produktów chemii gospodarczej i higieny. Zatrudniamy 200 pracowników. Współpracujemy z ponad 2.500 klientami, którym oferujemy 12.000 artykułów wszystkich liczących się producentów oraz marki własne tj. Trollo, Milea, Fitti, Ten, Świeżowski i Vici.

Od 2012 roku zbudowaliśmy i stale rozwijamy projekt detaliczny – sieć franczyzową JAWA. Jawa jest najlepszą ofertą sieciową dla niezależnych placówek detalicznych opartą na korzyściach jakie daje konsolidacja działań dystrybutora i sklepu. Obecnie sieć liczy ponad 600 sklepów, w tym ponad 30 własnych drogerii.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Jeżeli jesteś kreatywnym, komunikatywnym i dobrze zorganizowanym managerem, nastawionym na realizacje celów, a przy tym pragnącym realizować się w obszarze trade marketingu i marketingu - czekamy na Twoją aplikację !

Główne obowiązki:
  • tworzenie strategii rozwoju i zarządzanie kategorią marek własnych,
  • realizacja planów wprowadzania na rynek tradycyjny produktów marki własnej,
  • aktywna współpraca z działem sprzedaży, działem zakupów, marketingiem i zespołem sieci Jawa,
  • planowanie efektywnego kalendarza akcji trade marketingowych i marketingowych dla kanałów sprzedaży,
  • rozliczanie oraz podnoszenie efektywności przeprowadzonych akcji promocyjnych,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z dostawcami i negocjowanie kontraktów,
  • negocjowanie ofert specjalnych wspierających odsprzedaż,
  • planowanie i realizacja procesów zakupowych,
  • monitorowanie zapasów magazynowych i koordynowanie dostaw,
  • przygotowanie i zarządzanie materiałami promocyjnymi.
Oczekiwania:
  • min . 3 letnie doświadczenie w obszarze Sprzedaży i Trade Marketingu w branży FMCG,
  • doświadczenie we wprowadzaniu i sprzedaży produktów FMCG (mile widziane – marka własna),
  • znajomość narzędzi trade marketingu oraz ich praktycznego wykorzystania,
  • doświadczenie w dziale marketingu firmy FMCG mile widziane,
  • znajomość rynku produktów kosmetyczno-chemicznych,
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników
  • umiejętności prezentacyjne i komunikacyjne
  • silnie rozwinięte umiejętności analityczne – analiza danych, synteza, wnioski,
  • umiejętności negocjacyjne, handlowe, sprzedażowe,
  • zarządzanie projektami
  • wykształcenie wyższe / wskazane: marketing
  • bardzo dobra znajomość MS Excel, Power Point
  • znajomość języka angielskiego
Oferujemy:

Interesującą, pełną wyzwań i dającą satysfakcję pracę w dynamicznym zespole, umożliwiającą ciągły rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W CELU UDZIAŁU W REKRUTACJI I KLAUZULA INFORMACYJNA

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Komplex-Torus Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Gierdziejewskiego 7, 02-495 Warszawa, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Komplex-Torus Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Gierdziejewskiego 7, 02-495 Warszawa na adres e-mail rekrutacja@komplex-torus.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  1. Administratorem Państwa danych osobowych Komplex-Torus Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Gierdziejewskiego 7, 02-495 Warszawa (zwany dalej „Administratorem”).
  2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacyjnego.
  3. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest wyrażona przez Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
  4. Dostęp do Państwa danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki.
  5. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.
  6. Przysługuje Państwu prawo do:
    • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
    • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2.
  7. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji. Niepodanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
  8. Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.