Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Oddziału

    Interhandler Sp. z o.o.   Łódź, ul. Brzezińska 88    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 godz.
    Opis stanowiska Odpowiedzialność za organizację pracy serwisu Kierowanie podległymi pracownikami Realizacja budżetu sprzedaży części zamiennych, osprzętów oraz usług serwisowych oddziału serwisu poprzez nadzór i koordynację pełnej obsługi posprzedażnej Odpowiedzialność za...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Części

CHYLIŃSCY Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3426 dni temu

Ogłoszenie numer: 560104, z dnia 2014-12-08

AUTORYZOWANY DEALER VW POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem magazynu części zamiennych
  • Zarządzanie zespołem
  • Podejmowanie i realizacja działań prowadzących do usprawnienia pracy magazynu
  • Wyprzedaż części nierotujących, analiza stanu magazynu
  • Koordynacja działań, oraz zarządzanie podległym zespołem
  • Obsługa klienta
  • Analiza rynku i pozyskiwanie nowych Klientów
  • Analiza potrzeb działu oraz praca nad poprawą jego funkcjonowaniem

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Działu Części (w autoryzowanym serwisie samochodowym)
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność zarządzania personelem oraz pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Duże zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Kultura osobista
  • Umiejętność obsługi komputera (biegła w zakresie MS Office oraz programów specjalistycznych)

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość podjęcia nowego wyzwania i rozwoju zawodowego
  • Pracę w wyjątkowej atmosferze, w młodym dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy