Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Kierownika Działu Kas i Obsługi Klienta

    MAKRO Cash and Carry Polska S.A.   Koszalin, ul. Syrenki 1    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Do Twoich głównych zadań będzie należało: Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów. Organizacja i nadzorowanie przyjęcia towaru oraz przygotowania go do sprzedaży. Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu. Wsparcie kierownika w koordynowaniu pracy zespołu. Dbałość o...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Kas

IKEA Retail sp. z o.o.
mazowieckie, Warszawa, Targówek
praca stacjonarna
2425 dni temu

Kierownik Działu Kas IKEA Retail, Warszawa Targówek

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

O Tobie

  • masz silne zdolności przywódcze i doświadczenie w prowadzeniu oraz rozwoju zespołów w ramach sprzedaży detalicznej / komercyjnej,
  • twoją mocną stroną jest praca z klientem,
  • masz znakomite umiejętności komunikacyjne, potrafisz z każdym znaleźć wspólny język,
  • masz zdolności analityczne i operacyjne (obsługa systemów),
  • swobodnie i pewnie posługujesz się językiem angielskim,
  • masz elastyczne podejście do godzin pracy, jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy,
  • doświadczenie w dziale kas będzie dodatkowym atutem.

O stanowisku

Jako Kierownik Działu Kas będziesz dbał o zapewnienie klientom najlepszej obsługi przy kasie oraz szybkie i przyjazne zamknięcia procesu zakupowego. Będziesz odpowiedzialny za budowanie długoterminowych relacji z dotychczasowymi i nowymi klientami IKEA.

Główne zadania

  • zapewnianie, aby każdy klient czuł, że jest obsługiwany w wyjątkowy sposób,
  • motywowanie i inspirowanie zespołu do szybkiej i przyjemnej po-zakupowej obsługi klienta,
  • tworzenie pozytywnych doświadczeń klientów, które będzie motywowało ich do częstszych odwiedzin sklepu,
  • przewodzenie, dzielenie się wiedzą i wspieranie rozwoju pracowników swojego działu.

Chcemy

  • abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,
  • abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,
  • zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
  • doceniać Twoje osiągnięcia,
  • dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów - o szczegółach przeczytaj tutaj.